KRASP

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Logo - Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
Biologia, studia stacjonarne II stopnia - specjalności
Rodzaj studiów II stopnia
Wydział Instytut Biologii
Osoba kontaktowa tel. (+48 12) 662 67 20
Liczba punktów ECTS 120
Strona WWW Zobacz stronę WWW studiów
Czas trwania 4 (liczba semestrów)
Czy dostępne
w jezyku angielskim:
Nie
Opis

Specjalności:

- biologia środowiskowa - nauczycielska

- biologia z chemią - nauczycielska

- biologia laboratoryjna

Opłaty

-

Wymagania

biologia środowiskowa (nauczycielska) - studia przewidziane dla absolwentów nauczycielskich studiów I stopnia kierunku: biologia i innych kierunków studiów nauczycielskich.

biologia z chemią (nauczycielska) - studia przewidziane dla absolwentów nauczycielskich studiów I stopnia kierunku: biologia.

 biologia laboratoryjna (nienauczycielska) - studia przewidziane dla absolwentów studiów I stopnia kierunku biologia, chemia, ochrona środowiska, bioinformatyka i innych kierunków studiów.

 

Kryteria kwalifikacji:

 Specjalność biologia środowiskowa (nauczycielska): konkurs dyplomów dla absolwentów nauczycielskich studiów I stopnia kierunku W przypadku większej liczby kandydatów z taką samą oceną o przyjęciu na studia decydować będzie średnia ocen z egzaminów na studiach I stopnia.

 Specjalność Biologia z chemią (nauczycielska): konkurs dyplomów  dla absolwentów nauczycielskich studiów I stopnia kierunku biologia.

W przypadku większej liczby kandydatów z taką samą oceną o przyjęciu na studia decydować będzie średnia ocen z egzaminów na studiach I stopnia.

 Specjalność Biologia laboratoryjna (nienauczycielska): konkurs dyplomów dla absolwentów studiów I stopnia kierunku biologia, chemia, ochrona środowiska i bioinformatyka. W przypadku większej liczby kandydatów z taką samą oceną o przyjęciu na studia decydować będzie średnia ocen z egzaminów na studiach I stopnia.

Wyszukiwanie zaawansowane
Oferta edukacyjna Uczelni Członkowskich KRASP

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub zestawienia oferty edukacyjnej. Sprawdź, jakiego rodzaju studia i jakie kierunki możesz wybrać na uczelniach zrzeszonych w KRASP.

Sprawdź ofertę

KRASP jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów - European University Association.