KRASP

Uczelnia Łazarskiego

Logo - Uczelnia Łazarskiego
Master in Public Administration
Rodzaj studiów 1
Wydział Wydział Prawa i Administracji
Osoba kontaktowa Marta Chmielewska
Strona WWW Zobacz stronę WWW studiów
Czas trwania 4 (liczba semestrów)
Czy dostępne
w jezyku angielskim:
Tak
Opis
Kierunek Master in Public Administration to studia administracyjne II stopnia, dające dogłębną i szeroką wiedzę o organizacji i zasadach działania całego sektora publicznego w państwie – w kontekście europejskim i globalnym. Kierowane są do osób, które ukończyły studia licencjackie o profilu administracyjnym, ekonomicznym i socjologicznym, bądź studia prawnicze i posiadają co najmniej początkowe doświadczenie zawodowe w zakresie szeroko rozumianej administracji publicznej bądź w sferze organizacji pozarządowych. Studia MPA mają za zadanie podnieść absolwenta na wyższy poziom profesjonalnego rozwoju i umożliwić budowanie kariery zawodowej, sięgającej średnich i wyższych stanowisk związanych z zarządzaniem w całym sektorze publicznym, w tym w instytucjach unijnych. Polsko-angielskie studia wieczorowe.
Opłaty
Studia drugiego stopnia magisterskie niestacjonarne(wieczorowe): opłata za semestr* 3 480 zł rata(IV)* 870 zł ** Przy zapisie należy uwzględnić jednorazową opłatę wpisowego w wysokości 400zł
Wyszukiwanie zaawansowane
Oferta edukacyjna Uczelni Członkowskich KRASP

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub zestawienia oferty edukacyjnej. Sprawdź, jakiego rodzaju studia i jakie kierunki możesz wybrać na uczelniach zrzeszonych w KRASP.

Sprawdź ofertę

KRASP jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów - European University Association.