KRASP

Uczelnia Łazarskiego

Logo - Uczelnia Łazarskiego
Finanse i rachunkowość
Wydział Wydział Ekonomii i Zarządzania
Osoba kontaktowa Marta Chmielewska
Liczba punktów ECTS 180
Strona WWW Zobacz stronę WWW studiów
Czas trwania 6 (liczba semestrów)
Czy dostępne
w jezyku angielskim:
Nie
Opis
Bez specjalistów, których wiedza pozwala na zajmowanie się szeroko pojętym pieniądzem, nie może funkcjonować żadna firma. Absolwenci bez trudu znajdują zatrudnienie w bankach, przedsiębiorstwach ubezpieczeniowych, firmach prywatnych i państwowych oraz urzędach finansowych. Wykładowcy Uczelni Łazarskiego przekazują szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, przygotowując studentów do wyzwań stawianych przez tę trudną, ale interesującą branżę. Na studiach z zakresu finansów uczymy, jak korzystnie obracać pieniędzmi, jak je inwestować i jak upłynniać,aby przyniosły maksymalne korzyści. Specjalności Finanse przedsiębiorstw Bankowość i doradztwo finansowe Rachunkowość zarządcza(przygotowanie do egzaminu CIMA)
Opłaty
Finanse i rachunkowość I stopień stacjonarne opłata za semestr* 3 720 zł rata(IV)* 930 zł Finanse i rachunkowość I stopień niestacjonarne opłata za semestr* 3 120 zł rata(IV)* 780 zł * Przy zapisie należy uwzględnić jednorazową opłatę wpisowego w wysokości 400zł
Wyszukiwanie zaawansowane
Oferta edukacyjna Uczelni Członkowskich KRASP

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub zestawienia oferty edukacyjnej. Sprawdź, jakiego rodzaju studia i jakie kierunki możesz wybrać na uczelniach zrzeszonych w KRASP.

Sprawdź ofertę

KRASP jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów - European University Association.