KRASP

Uczelnia Łazarskiego

Logo - Uczelnia Łazarskiego
Prawo
Rodzaj studiów 4
Wydział Wydział Prawa i Administracji
Osoba kontaktowa Marta Chmielewska
Liczba punktów ECTS 300
Strona WWW Zobacz stronę WWW studiów
Czas trwania 10 (liczba semestrów)
Czy dostępne
w jezyku angielskim:
Nie
Opis
Prawnik to zawód zaufania publicznego. Prawnicy to nie tylko sędziowie, adwokaci i prokuratorzy, to również eksperci potrzebni w wielu dziedzinach gospodarki. Globalizacja, dynamiczny rozwój nowych technologii i coraz szybszy dostęp do informacji stawiają ciągle nowe wyzwania przed firmami i instytucjami, które chcą się rozwijać. Dlatego bez pomocy doskonałego prawnika nie obejdzie się dzisiaj żadna korporacja, nowoczesna firma ani instytucja. Nasi Absolwenci bez problemu potrafią sprostać wymaganiom współczesnego rynku pracy i są przygotowani do podjęcia samodzielnej pracy w instytucjach państwowych oraz gospodarce. Studia prawnicze w Uczelni Łazarskiego dają im gruntowną i wszechstronną wiedzę teoretyczną, połączoną z praktycznymi umiejętnościami zdobywanymi w trakcie ćwiczeń i praktyk zawodowych w organach wymiaru sprawiedliwości, kancelariach prawnych, centralnych urzędach państwowych, urzędach skarbowych). Absolwenci są przygotowani nie tylko do odbycia każdej aplikacji prawniczej, ale także do pracy w bankowości i instytucjach finansowych, korpusie służby cywilnej, administracji rządowej i samorządowej. Doskonale potrafią interpretować i stosować przepisy prawa krajowego oraz międzynarodowego i unijnego. Jednolite (5-letnie) studia magisterskie, prowadzone są w trybie dziennym i zaocznym. Kierunek w trybie dziennym obejmuje 2505 godzin nauczania, w zaocznym 1670 godzin.
Opłaty
Studia jednolite magisterskie stacjonarne: opłata za semestr* 3 960 zł rata(IV)* 990 zł Jednolite magisterskie niestacjonarne: opłata za semestr* 3 300 zł rata(IV)* 825 zł * Przy zapisie należy uwzględnić jednorazową opłatę wpisowego w wysokości 400zł
Wyszukiwanie zaawansowane
Oferta edukacyjna Uczelni Członkowskich KRASP

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub zestawienia oferty edukacyjnej. Sprawdź, jakiego rodzaju studia i jakie kierunki możesz wybrać na uczelniach zrzeszonych w KRASP.

Sprawdź ofertę

KRASP jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów - European University Association.