KRASP

Zaproszenia


W tym dziale informujemy o ciekawych wydarzeniach, zaproszeniach, ofertach współpracy, publikacjach, konferencjach, spotkaniach, warsztatach, seminariach, targach edukacyjnych, stypendiach dla studentów i kadry akademickiej oraz konkursach itp.

SPRAWY KSZTAŁCENIA
  • Spotkania z cyklu: Rozmowy przy drugiej kawie, SGH

Webinarium „Odpowiedzialność szkolnictwa wyższego – co to znaczy? Refleksje z czasów wojny”, 15 grudnia 2022 r., w godz. 9-10 (online)
Zaproszenie

  • Projekt Konsorcjum UMK-SGH-SWPS "Niewidoczni, niebędący, niezbędny. Administracja uczelni na rzecz doskonałości naukowej".

SGH w ramach tego projektu odpowiada za wizyty studyjne dla pracowników administracyjnych. W ramach tego zadania można pojechać do dowolnej innej uczelni do jednostki o podobnym profilu i zapoznać się z tym, jak pracuje, a tak naprawdę wymienić się doświadczeniami. SGH zapewnia do 1000 zł zwrotu kosztów transportu i zakwaterowania.

Informacja o projekcie, zadaniu i procedura wyjazdowa znajduje się pod tym linkiem: https://ssl-kolegia.sgh.waw.pl/pl/KES/struktura/ISM/struktura/ZBWiAS/Strony/badanie3.aspx

 

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA
  • EU survey “Towards a manifesto for gender-inclusive STE(A)M education and careers”

The European Commission is calling for stakeholders’ contributions to a survey on a manifesto for gender-inclusive #STEAM education & careers.
More information can be found here.

 

SPRAWY NAUKI

Więcej informacji na stronie https://misti.mit.edu/faculty-funds/available-funds/gsf-poland


Termin składania wniosków mija 13 grudnia 2022 r.

 

WSPÓŁPRACA Z OTOCZENIEM SPOŁECZNO-GOSPODARCZYM

 brak wydarzeń

Wyszukiwanie zaawansowane
Oferta edukacyjna Uczelni Członkowskich KRASP

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub zestawienia oferty edukacyjnej. Sprawdź, jakiego rodzaju studia i jakie kierunki możesz wybrać na uczelniach zrzeszonych w KRASP.

Sprawdź ofertę

KRASP jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów - European University Association.