KRASP

Zaproszenia


W tym dziale informujemy o ciekawych wydarzeniach, zaproszeniach, ofertach współpracy, publikacjach, konferencjach, spotkaniach, warsztatach, seminariach, targach edukacyjnych, stypendiach dla studentów i kadry akademickiej oraz konkursach itp.

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

  • Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej - zaprasza na bezpłatne WEBINARIA DLA STUDENTÓW

Wszystkie webinaria dostępne są na kanale Youtube NAWA:  https://www.youtube.com/channel/UCAxhguAgyVxqMDQNpb7sbyw/videos

  • Szkolenia „The Indian Technical & Economic Cooperation” (ITEC) na lata 2019-2020.
    Szczegóły dotyczące szkoleń oferowanych przez rząd Indii dostępne są pod adresem: www.itecgoi.in

polożony w zachodniej częścistanu Pennsylvania, godzinę drogi na północ od miasta Pittsburgh - zainteresowany współpracą z uczelniami w Polsce.

Office of Global Programs jest  zainteresowany wymianą naukową studentów na semester, letnie kursy, wycieczki naukowe do Polski, odczyty profesorów itp.

Grove City College zapewnienia wysoki poziom edukacji dla studentów, posiada akredytacje The Middle States Commission on Higher Education (podobnie jak Georgetown University, Cornell University, Carnegie Mellon itp.)

Oferta edukacyjna

Prośby o rozmowę z rektorem czy dyrektor Office of Global Programs oraz wszelkie pytania prosimy kierować do:

Maria A. Morin
International Representative
Office of Global Programs
Phone 724-264-1323
morinma@gcc.edu100 Campus Drive | Grove City, PA 16127-2104

 

SPRAWY NAUKI

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Zgłoszenia do 1 listopada 2020 r.
Więcej na www.konkurs.psrp.org.pl

Konkurs Aktywność Kulturalna w środowisku akademickim

Zgłoszenia do 8 listopada 2020 r.
Więcej na www.kultura.psrp.org.pl

Nową inicjatywą Parlamentu Studentów RP, mającą na celu wsparcie i aktywizację środowiska kół naukowych w całej Polsce jest Forum Kół Naukowych.

Więcej o projekcie na platformie kolanaukowe.psrp.pl

Komisja Europejska tworzy mapę ośrodków technologicznych działających w obszarze zaawansowanych technologii dla przemysłu (Advanced Technologies for Industry - ATI). Oferta skierowana jest do centrów technologicznych chętnych do współpracy z MŚP i przemysłem.

Raport jest jednym z efektów międzynarodowego projektu European STEP (The European STudent Engagement Project), który ma na celu rozwój oraz ujednolicenie metod walidacji i doceniania zaangażowania pozanaukowego studentów. Przedsięwzięcie, realizowane przez konsorcjum siedmiu europejskich instytucji i organizacji, finansowane jest w ramach programu Erasmus+.

Wnioski z raportu

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Fundacją Młodej Nauki i partnerami, uruchomiło pierwszą polską platformę edukacyjną typu MOOC dzięki blisko 20 mln zł wsparciu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z 52 nowych, darmowych kursów online. W ofercie znajdą się szkolenia językowe, warsztaty programowania, kursy przedsiębiorczości i nowoczesnego marketingu, a nawet zajęcia z języka migowego.

 

WSPÓŁPRACA Z OTOCZENIEM SPOŁECZNO-GOSPODARCZYM
(brak aktualnych komunikatów)

Wyszukiwanie zaawansowane
Oferta edukacyjna Uczelni Członkowskich KRASP

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub zestawienia oferty edukacyjnej. Sprawdź, jakiego rodzaju studia i jakie kierunki możesz wybrać na uczelniach zrzeszonych w KRASP.

Sprawdź ofertę

KRASP jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów - European University Association.