KRASP

Zaproszenia


W tym dziale informujemy o ciekawych wydarzeniach, zaproszeniach, ofertach współpracy, publikacjach, konferencjach, spotkaniach, warsztatach, seminariach, targach edukacyjnych, stypendiach dla studentów i kadry akademickiej oraz konkursach itp.

SPRAWY NAUKI

Komisja Europejska tworzy mapę ośrodków technologicznych działających w obszarze zaawansowanych technologii dla przemysłu (Advanced Technologies for Industry - ATI). Oferta skierowana jest do centrów technologicznych chętnych do współpracy z MŚP i przemysłem.

Raport jest jednym z efektów międzynarodowego projektu European STEP (The European STudent Engagement Project), który ma na celu rozwój oraz ujednolicenie metod walidacji i doceniania zaangażowania pozanaukowego studentów. Przedsięwzięcie, realizowane przez konsorcjum siedmiu europejskich instytucji i organizacji, finansowane jest w ramach programu Erasmus+.

Wnioski z raportu

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Fundacją Młodej Nauki i partnerami, uruchomiło pierwszą polską platformę edukacyjną typu MOOC dzięki blisko 20 mln zł wsparciu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z 52 nowych, darmowych kursów online. W ofercie znajdą się szkolenia językowe, warsztaty programowania, kursy przedsiębiorczości i nowoczesnego marketingu, a nawet zajęcia z języka migowego.

 

SPRAWY KSZTAŁCENIA

  • Projekt Konsorcjum UMK-SGH-SWPS "Niewidoczni, niebędący, niezbędny. Administracja uczelni na rzecz doskonałości naukowej".

SGH w ramach tego projektu odpowiada za wizyty studyjne dla pracowników administracyjnych. W ramach tego zadania można pojechać do dowolnej innej uczelni do jednostki o podobnym profilu i zapoznać się z tym, jak pracuje, a tak naprawdę wymienić się doświadczeniami. SGH zapewnia do 1000 zł zwrotu kosztów transportu i zakwaterowania.

 Informacja o projekcie, zadaniu i procedura wyjazdowa znajduje się pod tym linkiem: https://ssl-kolegia.sgh.waw.pl/pl/KES/struktura/ISM/struktura/ZBWiAS/Strony/badanie3.aspx

 

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

brak treści

 

WSPÓŁPRACA Z OTOCZENIEM SPOŁECZNO-GOSPODARCZYM

brak treści

 

Wyszukiwanie zaawansowane
Oferta edukacyjna Uczelni Członkowskich KRASP

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub zestawienia oferty edukacyjnej. Sprawdź, jakiego rodzaju studia i jakie kierunki możesz wybrać na uczelniach zrzeszonych w KRASP.

Sprawdź ofertę

KRASP jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów - European University Association.